Kerastase Danışman Salonumuzda saçlarınız, yapılan analiz sonucu saç yapınıza en uygun Kerastase Şampuan ile yıkanmaktadır.
Kerastase saç şekillendirici ürünler ile fön öncesi ısı koruma sağlanırken, son dokunuş ürünleri de fönünüzün kalıcılığını arttırır.
Saç yapınıza uygun Kerastase Banyolar ile yıkanan saçlarınız, sonrasında uygun şekillendirici-ısı koruyucu ürünler uygulanarak fön servisi verilir.

Isı koruma ve şekil hafızası sağlamak için Kerastase şekillendiriciler eşliğinde saçlarınıza maşa uygulaması yapılır.

Tepeden, enseden, yandan, klasik, balerin… Yüz hatlarınıza, elbisenize ve tarzınıza en uygun topuz modelini size uygularken konforunuzu da önemsiyoruz.
Minimalist ya da gösterişli bir örgü. Dağınık ve ya toplu… Sizin favoriniz hangisi?!

Afrika Örgüsü, ek saç takılarak yaptırıp aylarca kullanabileceğiniz marjinal bir örgü çeşididir. İşlem uzun saatler sürmektedir.

Yüz şeklinize uygun kişiselleştirme ile en doğru kesimi size sunuyoruz. Kesimimizi tekniklerimiz ile destekliyoruz. Kesim yaptırdığınızda yıkama ve fön servislerimiz sizin için ücretsiz.

Yüz şeklinize uygun kişiselleştirme ile en doğru kesimi size sunuyoruz. Kesimimizi tekniklerimiz ile destekliyoruz. Kesim yaptırdığınızda yıkama ve fön servislerimiz sizin için ücretsiz
Cilt tipine uygun traş losyonları, after shave ürünler, yatıştırıcı serumlar, sakal yağları ve bıyık waxları ile dolu dolu bir servis sunmaktayız.

Wella Koleston Perfect ile ister dip ister komple boya servisimizde saçlarınız, cilt tonunuza ve saç kesiminize en uygun şekilde, ” Strobing” tekniği ile boyanır.